Księga pamiątkowa

W naszej pracowni wykonujemy personalizowane księgi pamiątkowe. Drukujemy i szyjemy wkłady w dowolnym formacie. Posiadamy także bardzo szeroki wybór materiałów do druku. Najczęściej księgi pamiątkowe na zamówienie wykonujemy w formacie A4+ z papieru o gramaturze 150 g. Okładki wykonujemy ręcznie, pod konkretne zamówienie. Dlatego dzięki temu mamy możliwość pełnej personalizacji użytych materiałów i wykończenia okładki. Wykonujemy księgi pamiątkowe na przeróżne okazje, korzystając z naszego pokoleniowego doświadczenia introligatorskiego.

Nasze księgi pamiątkowe

Personalizowana księga pamiątkowa

Każda księga pamiątkowa, która opuszcza naszą pracownię, wykonana jest z materiałów najwyższej jakości. Okładka twarda może być w pełni spersonalizowana i zaprojektowana pod konkretne zamówienie. Księga czy kronika pamiątkowa powinna w pełni oddawać charakter danego wydarzenia czy firmy, dla której została wykonana. Nie może być to produkowana seryjnie księga pamiątkowa. Warto zadbać, by miała osobisty akcent. Każda kronika i księga pamiątkowa, którą wykonujemy, ma być zarówno estetyczna, jak i trwała, by posłużyć przez lata.

Księga pamiątkowa dla Twojej firmy

Kronika czy księga pamiątkowa ma katalogować najważniejsze wydarzenia z życia firmy, dlatego powinna oddawać indywidualność i charakter całej firmy. Prowadzenie kroniki firmowej może być cenną pamiątką na lata, która pozwoli śledzić jej rozwój, ale także oznacza akceptację historii firmy wraz z jej wzlotami i upadkami. To bardzo dobry pomysł zwłaszcza dla firm rodzinnych, które prowadzone są przez kolejne pokolenia. Księga pamiątkowa dla firmy może też uatrakcyjnić jej okrągły jubileusz. Podczas świętowania kolejnej rocznicy istnienia przedsiębiorstwa można gromadzić w niej wpisy zarówno od pracowników, jak i kontrahentów. Zadbajcie więc o to, by księga ta była odzwierciedleniem Waszej firmy. Możemy dokonać pełnej personalizacji – okładka twarda może być zaprojektowana dla Was indywidualnie, a znaleźć może się na niej między innymi Wasze logo.

Księga gości dla hoteli i restauracji

Księga gości może znaleźć się także w hotelu czy restauracji. Z racji tego, że w tych miejscach korzysta się już z wielu elementów introligatorskich, jak karty menu czy notesy kelnerskie, warto zadbać, by także księga gości wpisywała się w identyfikację wizualną i nawiązywała w szacie kolorystycznej czy grafice na okładce do wystroju hotelu czy restauracji. Dzięki prowadzeniu takiej księgi będziecie mogli się pochwalić znanymi gośćmi czy krytykami kulinarnymi, którzy stołowali się w Waszej restauracji.

Księga wpisów weselnych

Na ślubach i weselach coraz bardziej popularne są księgi gości, w których gromadzone są wpisy rodziny i przyjaciół, celebrujących z Wami ten wyjątkowy dzień. Na pewno będzie to dla Was wyjątkowa pamiątka, która wraz ze zdjęciami, przypomni Wam Wasz ślub i wesele. Z uwagi na to, że ślubna księga gości przechodzić będzie z rąk do rąk, warto zadbać o to, by była wykonana z materiałów wysokiej jakości, które zapewnią jej trwałość. Także w tym przypadku okładka twarda może być w pełni spersonalizowana – można umieścić na niej na przykład Wasze imiona, datę ślubu czy jeszcze inne elementy, które sobie zażyczycie.

Księga kondolencyjna

W naszej pracowni możemy także wykonać księgi kondolencyjne, które pojawiają się na pogrzebach i uroczystościach żałobnych. To z pewnością będzie bezcenna pamiątka dla rodziny, która upamiętni bliską osobę. Wpis w takiej księdze będzie też znaczący dla żałobników, którzy w ten sposób będą mogli pożegnać się ze zmarłym. Tu także możemy wykonać spersonalizowaną okładkę według Waszej wizji.

Księga pamiątkowa dla nauczyciela

Ale księgi pamiątkowe nie muszą towarzyszyć tylko dużym i podniosłym uroczystościom. Mogą być także symbolicznym prezentem dla ważnych osób. Księga pamiątkowa będzie doskonałym prezentem dla nauczyciela, z którym żegna się klasa. Umieścić można w niej wpisy uczniów, które będą piękną pamiątką dla wychowawcy. Na okładce takiej księgi pamiątkowej może znaleźć się na przykład grafika, rocznik klasy czy data zakończenia roku szkolnego.

Kronika i księga pamiątkowa z naszej pracowni

Jak widać kroniki i księgi pamiątkowe mogą być wykorzystywane na przeróżne okazje. Warto jednak zadbać o to, żeby zostały wykonane z trwałych materiałów, bo przecież mają posłużyć przez lata. Wykonując Wasz projekt, dołożymy wszelkich starań, by spełnić Waszą wizję. Nasze księgi i kroniki możemy wykonać w dowolnym formacie, z wybranych przez Was materiałów. Okładka twarda chronić będzie zawartość Waszej księgi, a wysokiej jakości papier zagwarantuje, że atrament nie będzie przebijał na następne karty.

Księga pamiątkowa – realizacja

Wykonujemy różne księgi pamiątkowe – księgi gości, ślubne, pamiątkowe oraz księgi kondolencyjne. Są to zarówno prezenty od serca, sentymentalne pamiątki, ale także akcesoria stanowiące elementy identyfikacji wizualnej firmy i marketingu. W końcu zawsze warto pochwalić się wpisem eksperta czy znanej osoby! Jeśli zatem jesteście zainteresowani, to zapraszamy do kontaktu po więcej informacji. Opowiemy Wam, jak przebiega realizacja zamówienia, a także doradzimy, jakie materiały najlepiej wybrać.

Może Ciebie również zainteresować: renowacje książek, oprawa dokumentów, notesy reklamowe

Kliknij enter aby wyszukać lub ESC aby wyjść.