Oprawa prac dyplomowych

Oferujemy oprawę wszystkich prac teoretycznych. Posiadamy duże doświadczenie w oprawianiu prac doktorskich, profesorskich i habilitacyjnych, ale także prac magisterskich oraz prac licencjackich. Nasze oprawy prac dyplomowych wykonujemy ręcznie, z zachowaniem tradycyjnych technik introligatorskich. Są to zatem niepowtarzalne oprawy, które stanowić będą niezwykłą pamiątkę, ale także posłużą jako poręczne wydanie pracy naukowej. Oprawa pracy dyplomowej to także piękny prezent z okazji uzyskania kolejnego tytułu naukowego.

Personalizowana oprawa prac dyplomowych

Nawet praca licencjacka czy praca magisterska zasługują na odpowiednią oprawę, nie wspominając już o kolejnych pracach naukowych. Taka oprawa pracy będzie się świetnie prezentować na półce, ale także doskonale sprawdzi się do użytku recenzenta czy promotora. Oprawę pracy dyplomowej wykonujemy w różnych kolorach oraz w dowolnym rozmiarze. Możemy także wykonać projekt okładki, na której umieścić można logo uczelni, tytuł pracy, nazwisko autora czy tytuł naukowy.

Nasze oprawy wykonujemy na indywidualne zlecenia. Zazwyczaj jest to twarda oprawa, która zapewnia trwałość danej realizacji. Miękka oprawa niestety nie sprawdza się dobrze przy tego rodzaju pracach. Czas realizacji oraz cena oprawy zależy od użytych materiałów i zakresu prac.

Oprawa twarda prac dyplomowych

Taka oprawa zajmuje nam zazwyczaj 2 dni robocze. Zazwyczaj wykonujemy oprawę twardą z okładką płócienną i tłoczeniem introligatorskim. Twarda introligatorska oprawa prac trwalsza jest niż oprawa kanałowa oraz bindowanie. Praca w oprawie introligatorskiej prezentuje się też zdecydowanie lepiej. Druk z kolei wykonujemy na papierze najwyższej jakości. Nasze oprawy na prace dyplomowe realizujemy z dbałością o każdy detal! Skupiamy się na odpowiedniej oprawie graficznej i korzystamy z dobrej jakości materiałów, żeby tworzyć oprawy zgodne z najwyższą sztuką introligatorską. To niewątpliwie wpływa na efekt finalny, jakim jest profesjonalna oprawa rozprawy dyplomowej. Cena takiej usługi może różnić się w zależności od wykorzystanych materiałów czy technik.

Realizacja oprawy pracy naukowej

Nasze okładki wykonywane są ręcznie, na zamówienie i niemożliwy jest ich druk czy oprawa błyskawiczna na poczekaniu. W efekcie jednak otrzymują Państwo ponadczasową, profesjonalnie wykonaną oprawę, którą możemy też dowolnie personalizować – począwszy od wyboru kolorystyki i materiałów, a skończywszy na indywidualnym projekcie graficznym okładki. Staramy się jednak, by piękna oprawa wynagrodziła czas oczekiwania na druk.

Bardzo często studenci oraz pracownicy naukowi decydują się na bindowanie swoich prac. Jest to jednak mniej trwały sposób ich oprawiania (a sama oprawa jest miękka), który estetycznie znacząco odbiega od profesjonalnej oprawy introligatorskiej.

Niestraszne nam są także bardzo obszerne prace – podejmiemy się oprawiania prac zarówno o objętości 150 kartek czy 300 kartek i wielu więcej. Zachęcamy jednak do wcześniejszego kontaktu w celu ustalenia szczegółów, wtedy też będziemy w stanie określić, jaka będzie orientacyjna cena danej realizacji.

Pliki z pracą prosimy dostarczać w formacie PDF.

Introligatorska oprawa – dlaczego warto?

I chociaż oprawa introligatorska może być droższa niż bindowanie pracy, to jednak warto zdecydować się na trwalszą opcję. Taka oprawa będzie nie tylko pamiątką, ale też eleganckim wydaniem rozprawy naukowej, którą warto się pochwalić. Personalizowane elementy, dobór kolorów czy rodzaju papieru sprawią, że powstanie u nas unikatowa oprawa, którą można będzie się cieszyć latami. Oprawa rozprawy naukowej wcale nie musi mieć nudnej i klasycznej oprawy. Można wykorzystać różne elementy graficzne oraz materiały, które sprawią, że będzie ona zarówno elegancka, jak i naprawdę charakterystyczna.

Prace praktyczne

W naszej pracowni pomożemy również wykonać pracę praktyczną na uczelnie artystyczne. Zapewniamy zarówno konsultację projektu, jak i wykonanie druku oraz oprawy. Dysponujemy szerokim wyborem materiałów introligatorskich, a także posiadamy naprawdę spore doświadczenie nawet w najbardziej nietypowych projektach, których z chęcią się podejmujemy.

Termin zlecenia to zazwyczaj około 1-2 tygodnie. Prosimy, aby dostarczane do nas pliki były zapisane w formacie PDF. Pliki do druku prosimy wyeksportować w formacie PDF strona po stronie. Wymagane spady to 3 mm, poza marginesem wewnętrznym – 0 mm.

Mogą Ciebie również zainteresować: oprawa dokumentów, druk książek, gadżety reklamowe dla firm

Kliknij enter aby wyszukać lub ESC aby wyjść.