Oferta B2B

Gadżety reklamowe dla firm

Nasza introligatornia posiada prawie 100-letnie doświadczenie we współpracy z kontrahentami biznesowymi, dzięki czemu możemy zaoferować korzystne warunki współpracy w relacji B2B. Posiadamy spory staż w produkcji małonakładowej dla firm. Pomożemy Państwu stworzyć produkty w nakładach od 1 do 1000 sztuk. Oferujemy pełną ofertę współpracy, począwszy od prac koncepcyjnych, poprzez skład graficzny, po druk i oprawę.

Personalizowane gadżety

Takie gadżety to świetna opcja dla wielu firm, które chcą budować dobre relacje ze swoimi partnerami i klientami. Dzięki nim klienci i partnerzy będą pamiętać o Państwa firmie, na przykład przy każdym otwarciu kalendarza czy notesu, który jest spersonalizowany. Personalizowane gadżety firmowe z logo firmy, materiały reklamowe dla firm czy ekskluzywne upominki firmowe dobrze sprawdzą się niemalże w każdej branży, w której ważne jest budowanie długotrwałych relacji.

Gadżety reklamowe z nadrukiem – jak uniknąć kiczu?

Zapewne wielu z Państwa posiada wiele takich upominków, które są rzadko wyciągane z szuflady, gdyż są albo nieestetyczne, albo niepraktyczne. Gadżety promocyjne nie mają być tylko jednorazowym upominkiem, ale powinny służyć Waszym kontrahentom przez długi czas i regularnie im o Was przypominać, a przy tym także cieszyć oko. Dlatego też jednorazowym długopisom, szkaradnym samoprzylepnym karteczkom powiedzmy „nie” i postawmy na jakość oraz estetykę!

Drukarnia dla firm – co możemy dla Was zrobić

Nasza introligatornia oferuje firmom szeroki zakres produktów reklamowych, który obejmuje między innymi gadżety z nadrukiem czy gadżety reklamowe z logo firmy. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie spośród pozycji w naszej ofercie. Oferujemy między innymi oprawę dokumentów, druk książek, księgi pamiątkowe i jubileuszowe, kalendarze firmowe, prezenty biznesowe, notatniki firmowe, notesy reklamowe czy opakowania firmowe.

Gadżety reklamowe dla firm

Nasze gadżety reklamowe możemy dostosować do Państwa potrzeb i wizji. Mamy możliwość realizacji gadżetów reklamowych z logo firmy czy innymi nadrukami. Przy każdym etapie realizacji oferujemy możliwość konsultacji, które zaczynamy już od prac koncepcyjnych, dlatego nie muszą się Państwo martwić projektem gadżetów reklamowych. Zajmujemy się gadżetami firmowymi kompleksowo.

Gadżety dla firm z własnym nadrukiem

Takie gadżety na zamówienie mogą odzwierciedlać filozofię firmy czy przypominać o profilu Państwa działalności. Warto więc umieszczać na nich jakieś elementy charakterystyczne. Takie gadżety reklamowe z nadrukiem sprawią, że przy prozaicznych czynnościach, takich jak uzupełnianie kalendarza, Wasi kontrahenci myślami będą przy Waszej firmie.

Ekskluzywne gadżety firmowe na zamówienie czy tanie gadżety firmowe?

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno wersje budżetowe, a także bardziej ekskluzywne gadżety reklamowe. Wszystko zależy od tego, do kogo będziemy je kierować i na jakim efekcie Państwu zależy. Małym gadżetem może być chociażby opakowanie firmowe, w którym będą Państwo umieszczać produkty. To mały element, a ma duże znaczenie w kreowaniu wizerunku firmy i marki.

Jeśli natomiast chcą Państwo towarzyszyć partnerom i klientom w codziennych obowiązkach, to świetnym rozwiązaniem będzie kalendarz firmowy, który będzie zarówno estetycznym, jak i eleganckim materiałem biurowym. To także narzędzie reklamy, gdyż nawet w zawartości kalendarza mogą Państwo zamieścić przypominajki o złożeniu zamówienia czy odwiedzenia Państwa sklepu!

Gadżety reklamowe – co wybrać?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, wybór zależy od tego, jaki efekt chcą Państwo uzyskać. Dobrze dobrane prezenty biznesowe czy reklamowe pomogą Państwu utrzymywać dobre relacje z partnerami i klientami, a także pozostawią miłe wrażenie po wizycie w Państwa firmie.

Wybierając odpowiedni upominek firmowy, warto pomyśleć, do kogo go kierujemy i na jaką okazję. To oczywiste, że przy każdych zakupach nie będą wręczać Państwo klientom kalendarza, a raczej coś drobniejszego. Natomiast gdy szykują Państwo świąteczne paczki biznesowe dla partnerów firmy, warto wtedy pomyśleć o czymś większym i bardziej efektownym, jak kalendarz czy notes.

W naszej introligatorni wykonamy dla Państwa upominki reklamowe najwyższej jakości, a także zaproponujemy najbardziej korzystne rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu!

Oferujemy firmom:

Jesteśmy firmą dla której najważniejsza jest jakość produktu. Pracujemy w najwyższych standardach, na najlepszych materiałach. Każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem i podchodzimy do niego indywidualnie.Mateusz Lewandowski
tel: +48 600 589 042
@: mateusz@introligatornia.poznan.pl
Grzegorz Lewandowski
tel: +48 608 010 572
@: grzegorz@introligatornia.poznan.pl

Zapytaj o ofertę i możliwość realizacji Twojego pomysłu:

Kliknij enter aby wyszukać lub ESC aby wyjść.