Album introligatorski

Tradycyjny album fotograficzny to najbardziej elegancki sposób prezentacji zdjęć. Nasze wykonywane są ręcznie, zgodnie z tradycją introligatorską. Każdy wkład szyty jest ręcznie, mamy więc możliwość dowolnego kształtowania kolorów, gramatur, rozmiarów i ilości kart w środku. Okładki wykonujemy pod indywidualne projekty – możemy wydrukować okleinę, oprawić w gotowe materiału lub stworzyć niepowtarzalny projekt. Albumy wykonujmy również w komplecie z etui, które uzupełnia realizację.

Introligatorskie albumy mogą być także świetnym pomysłem na prezent. Taki album może być spersonalizowany. Zarówno okładka, jak i karty mogą być wykonane z różnych materiałów, mieć inny wzór czy kolor. Wybrać można także format, jaki ma mieć zamawiany album. Do wyboru jest także liczba kart i liczba zdjęć, która zmieści się na kartach albumu. Zazwyczaj pierwszy wybierany jest format albumu, następnie jego okładka i jej kolor, rodzaj kart albumu, a na koniec materiał, z którego wykonane są karty. 

Obecnie coraz mniej zdjęć się wywołuje, przez co albumy odchodzą w zapomnienie. Wszyscy gromadzą swoje zdjęcia na Instagramie czy innych portalach społecznościowych i niezwykle rzadko decydujemy się, by tworzyć albumy. Są one jednak świetnymi pamiątkami, w których przechowacie te wyjątkowe zdjęcia i Wasze wspomnienia. Bardzo Was zachęcamy do powrotu do albumów i zachowywania wspomnień w namacalnej wersji.

Nasze albumy introligatorskie:

Nasze albumy wykonujemy z niezwykłą starannością z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. W produkcję albumów wkładamy całe nasze serce i umiejętności introligatorskie, byście mogli cieszyć się końcowym efektem. Ręczne przygotowywanie albumów gwarantuje niepowtarzalny efekt. Karty albumu mogą być wykonane z papieru o różnych gramaturach. Sama oprawa także może być wykonana z materiałów, które sami wybierzecie. Wykonamy też dla Was niepowtarzalny projekt okładki według Waszych wskazówek i preferencji. Taki album będzie cieszył oko, ale także będzie idealnym miejscem do przechowywania zdjęć, ponieważ jego solidne wykonanie zapewni im ochronę. 

Album introligatorski różni się od typowych albumów, które znaleźć można w sklepach. Wyróżnia go przede wszystkim dużo lepsza trwałość, która wynika z zastosowania materiałów bardzo wysokiej jakości. Ręcznie robione albumy są także po prostu znacznie bardziej estetyczne, eleganckie i gustowne. Z tego powodu mogą stanowić świetny pomysł na prezent na wyjątkowe okazje, takie jak rocznice, chrzciny, wesela czy okrągłe urodziny. Spersonalizowana okładka może posiadać specjalne grafiki czy tłoczenia, które przypominać będą o tym wydarzeniu. 

Jeśli niezwykle cenisz sobie estetykę, to takie albumy będą też świetnym elementem wystroju domu. Kilka albumów introligatorskich, nawiązujących do siebie kolorystycznie czy motywicznie, ułożonych na regale, będzie się pięknie prezentować. Taka cała kolekcja będzie także wyjątkową pamiątką dla kolejnych pokoleń, a wysoka trwałość wykonania zapewni, że albumy przetrwają długie lata w idealnym stanie. 

Skontaktuj się z nami już dziś i stwórzmy razem piękny album introligatorski dla Twoich zdjęć czy na wyjątkowy prezent. Razem wybierzemy najlepszy format, rodzaj papieru, materiały i zdecydujemy jak ma wyglądać obicie. Stworzymy dla Ciebie także projekt graficzny okładki tak, by jak najlepiej oddawał Twoją wizję. My zapewniamy wysoką jakość naszych produktów oraz precyzję wykonania. Nasze wieloletnie i przekazywane z pokolenia na pokolenie doświadczenie introligatorskie gwarantuje stuprocentowe zadowolenie!

Kliknij enter aby wyszukać lub ESC aby wyjść.