Album introligatorski

Tradycyjny album fotograficzny to najbardziej elegancki sposób prezentacji zdjęć. Nasze wykonywane są ręcznie, zgodnie ze sztuką introligatorską. Każdy wkład szyty jest ręcznie, mamy więc możliwość dowolnego doboru kolorów, gramatur, rozmiarów i ilości kart wewnątrz. Nie mamy produktów gotowych na wydanie, całość wykonujemy pod indywidualne zamówienie tworząc niepowtarzalny projekt. Albumy wykonujmy również w komplecie z pokrowcem w postaci case’a bądź box’a, który dopełni realizację całości.

Introligatorskie albumy mogą być także świetnym pomysłem na prezent. Taki album może być w pełni personalizowany. Zarówno okładka, jak i karty mogą być wykonane z różnych materiałów, mieć inny wzór czy kolor. Wybrać można także docelowy format, wiążę się to z ilością kart i liczba zdjęć, która zmieści się na kartach albumu. Jako pierwsze dobierany jest format wkładu albumu, następnie jego okładka, rodzaj i kolor kart albumu, a na koniec materiał pokryciowy oraz kolorystyka.

Obecnie wywołuje się coraz mniej zdjeć, przez co albumy odchodzą w zapomnienie. Wszyscy gromadzą swoje zdjęcia na Instagramie, Facebooku czy innych portalach społecznościowych. Są one jednak świetnymi namacalnymi pamiątkami, w których przechowacie te wyjątkowe zdjęcia, zamrożone w czasie chwile i Wasze wspomnienia. Nie potrzebują prądu, można je dotknąć mechanicznie przerzucając kolejne strony. Bardzo zachęcamy do powrotu do albumów i zachowywania wspomnień w namacalnej wersji. Dotyk, faktura, zapach to przecież bodźce tak ludzkie, nieporównywalne ze śliskim szkłem ekranu.

Nasze albumy introligatorskie:

Nasze albumy wykonujemy z niezwykłą starannością oraz wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. W produkcję albumów wkładamy całe nasze serce i umiejętności introligatorskie, tak byście mogli cieszyć się końcowym efektem na lata. Ręczne przygotowywanie produktu gwarantuje niepowtarzalny efekt i trwałość. Karty albumu mogą być wykonane z papieru o różnych gramaturach, tyczy się to również oprawy, może być wykonana z materiałów, które sami dobierzecie. Proces personalizacji, obejmuje także niepowtarzalny projekt okładki wykonany według Waszych wskazówek i preferencji. Taki album będzie cieszył oko, ale także będzie idealnym miejscem do przechowywania zdjęć, ponieważ jego solidne wykonanie zapewni im ochronę. 

Album introligatorski różni się od typowych albumów, które znaleźć można w sklepach. Wyróżnia go przede wszystkim dużo lepsza trwałość, która wynika z zastosowania materiałów bardzo wysokiej jakości i odpowiedniej konstrukcji w tym odsadzeń. Ręcznie robione albumy są także po prostu znacznie bardziej estetyczne, eleganckie i gustowne. Z tego powodu mogą stanowić świetny pomysł na prezent przy wyjątkowych okazjach, jak rocznice, chrzciny, wesela czy okrągłe urodziny. Spersonalizowana okładka może posiadać specjalne grafiki czy tłoczenia, które przypominać będą o tym wydarzeniu. 

Jeśli niezwykle cenisz sobie estetykę, to takie albumy będą też świetnym elementem wystroju domu. Kilka albumów introligatorskich, nawiązujących do siebie kolorystycznie czy wedle motywu, ułożonych na regale, będzie wspaniale wkomponowywało się we wnętrze. Taka cała kolekcja będzie także wyjątkową pamiątką dla kolejnych pokoleń, a wysoka trwałość wykonania zapewni, że albumy przetrwają długie lata w idealnym stanie. 

Skontaktuj się z nami już dziś i stwórzmy razem piękny album introligatorski dla Twoich zdjęć czy na wyjątkowy prezent. Razem wybierzemy najlepszy format, rodzaj papieru, materiały i zdecydujemy jak ma wyglądać obicie. Stworzymy dla Ciebie także projekt graficzny okładki tak, by jak najlepiej oddawał Twoją wizję. My zapewniamy wysoką jakość naszych produktów oraz precyzję wykonania. Nasze wieloletnie i przekazywane z pokolenia na pokolenie doświadczenie introligatorskie gwarantuje stuprocentowe zadowolenie!

Może Ciebie także zainteresować: renowacja książek, oprawa książek, druk książek, notesy firmowe, księga pamiątkowa, opakowania na zamówienie, oprawa dokumentów, kalendarze na zamówienie, gadżety reklamowe dla firm, oprawa prac dyplomowych

Kliknij enter aby wyszukać lub ESC aby wyjść.