Art Book Studio

Rodzinna tradycja

Introligatornia Art Book Studio to bezpośrednia kontynuacja 90-letniej tradycji uprawiania tego zawodu w rodzinie Lewandowskich. To także nowe miejsce dla doskonale znanej, wręcz kultowej dla wielu, nie tylko Poznaniaków, Introligatorni Lewandowski z ul. Wronieckiej 24.

Pasjonujące wyzwania

Systematycznie powiększające się grono Klientów jest najlepszym dowodem na to, że Introligatornia Artystyczna Art Book Studio potrafi sprostać Państwa wymaganiom. Cokolwiek robimy towarzyszy temu pasja tworzenia, dbałość o każdy szczegół powstających opraw. Bo zawsze najważniejsze jest dla nas Państwa, ale też i nasze własne zadowolenie. Art Book Studio to znacznie więcej niż tylko firma, to nasz powód do dumy, którym pragniemy się dzielić.

Jeśli oczekujecie Państwo wykonania usług na najwyższym poziomie, pełnego zaangażowania, kreatywności czy zwykłej solidności to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Introligatornia Art Book Studio

Wiele szczegółów dotyczących historii, dnia dzisiejszego, planów na przyszłość dowiecie się Państwo z naszego bloga na którego serdecznie zapraszamy.

 • Translate

  EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
 • Grzegorz Lewandowski

  Grzegorz Lewandowski

  Kiedy wiele, wiele lat temu zaczynałem swoją przygodę z introligatorstwem nie miałem innego wyjścia...

  Bo jakie można mieć wyjście gdy ma się dziadka introligatora, ojca introligatora, a dwójka braci ojca to, jak łatwo się domyśleć, też introligatorzy.

  Wszyscy Oni to wybitni przedstawiciele tego zawodu. Tworzyli legendę Introligatorni B. Lewandowski powstałej w 1921 roku. Dwadzieścia lat temu moje introligatorstwo było obowiązkiem podporządkowania się rodzinnej tradycji. Potem nastąpiły lata nauki sztuki introligatorskiej i równie ważnej umiejętności prowadzenia firmy od najlepszych z możliwych mistrzów, no bo nie ma to jak rodzina!

  Lata szukania własnej drogi w tym zawodzie, lata pokory, euforii i zniechęcenia. Jednym słowem lata rodzenia się prawdziwego uczucia do własnego zawodu. Jestem szczęśliwym człowiekiem, gdyż dane mi jest robić to co naprawdę lubię. z miłości do książek i sztuki introligatorskiej powstała moja prawdziwa duma, Art Book Studio, pracownia z książkowym sercem w logo...

 • Ostatnio dodane

 • Kategorie

 • Archiwa