Album ślubny na ludowo

W przededniu Świąt wraz z serdecznymi życzeniami wszystkiego co najlepsze przedstawiam Wam dawno obiecany, znany już z naszego facebookowego profilu – album inspirowany polską sztuką ludową. Siłą rzeczy tamta witryna, (na którą z resztą serdecznie zapraszamy) jest miejscem gdzie głównie prezentujemy zdjęcia. Przedstawiamy okoliczności, inspiracje czy techniczne aspekty powstania naszych prac. Poznajcie tradycyjny album, do którego właściciel wklejać będzie swoje zdjęcia ślubne.

Album trafił jako prezent do Turcji. Właśnie dlatego zależało mi żeby był – już na pierwszy rzut oka „taki Nasz, prawdziwie polski” :)
Jak muzyka Chopina, wierzby na mazowieckich polach, żurawie gdańskiej stoczni i oscypki z Podhala… No dobra :) zagalopowałem się :) Wybór padł na wycinanki łowickie.


Młoda Para z Istambułu miała otrzymać praktyczny prezent, który będzie przypominać jednocześnie ten najszczęśliwszy dzień i osobę ofiarodawcy. Znając zainteresowanie Pana Młodego naszym krajem, jego historią i kulturą nie mogliśmy zawieść pokładanych w ArtBOOKStudio oczekiwań. Z zapałem przystąpiliśmy do pracy.

Karty albumu zostały wykonane z kartonu 300gr/m2 w kolorze białym z nowej kolekcji Keaykolour Orginal firmy Antalis, którą od tego roku stosujemy w realizacji albumów.

Całkowitą nowością zastosowaną po raz pierwszy właśnie w tym albumie jest płótno stanowiące okleinę okładki.

Zaprojektowana okładka została wydrukowana na płótnie lnianym z podkładem emulsyjnym dodatkowo powlekanym warstwą werniksu. W ten sposób uzyskaliśmy idealny materiał do opraw introligatorskich! Nieograniczone możliwości łączące nowoczesne technologie projektowania graficznego i druku – z jednej strony, a z drugiej tradycyjny szlachetny materiał do wykonania opraw! Otwierają się nowe możliwości: macie ochotę na album, notes z własną unikatową okładką ? Projektujcie i zgłaszajcie się do nas, pomożemy zrealizować Wasze pomysły!!!

A swoją drogą co sądzicie o łowickim albumie?

 

Na koniec przyjmijcie życzenia:
Wszystkim byłym, obecnym i oczywiście przyszłym Klientom i Przyjaciołom wszystkiego co najlepsze nie tylko „od Święta” składa cały zespół ArtBOOKStudio

A obojętnym i wrogom też Wszystkiego co najlepsze i zaglądajcie tutaj tak często jak chcecie

Ten wpis umieszczono w kategorii Albumy do zdjęć. Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodawanie odpowiedzi Trackback do tego wpisu zostało zablokowane, ale możesz dodać komentarz.

One comment on “Album ślubny na ludowo

 1. Iv on said:

  Album jest przepiękny! Sama na pewno ucieszyłabym się z takiego prezentu, świetny pomysł:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

31 414 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 • Translate

  EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
 • Grzegorz Lewandowski

  Grzegorz Lewandowski

  Kiedy wiele, wiele lat temu zaczynałem swoją przygodę z introligatorstwem nie miałem innego wyjścia...

  Bo jakie można mieć wyjście gdy ma się dziadka introligatora, ojca introligatora, a dwójka braci ojca to, jak łatwo się domyśleć, też introligatorzy.

  Wszyscy Oni to wybitni przedstawiciele tego zawodu. Tworzyli legendę Introligatorni B. Lewandowski powstałej w 1921 roku. Dwadzieścia lat temu moje introligatorstwo było obowiązkiem podporządkowania się rodzinnej tradycji. Potem nastąpiły lata nauki sztuki introligatorskiej i równie ważnej umiejętności prowadzenia firmy od najlepszych z możliwych mistrzów, no bo nie ma to jak rodzina!

  Lata szukania własnej drogi w tym zawodzie, lata pokory, euforii i zniechęcenia. Jednym słowem lata rodzenia się prawdziwego uczucia do własnego zawodu. Jestem szczęśliwym człowiekiem, gdyż dane mi jest robić to co naprawdę lubię. z miłości do książek i sztuki introligatorskiej powstała moja prawdziwa duma, Art Book Studio, pracownia z książkowym sercem w logo...

 • Ostatnio dodane

 • Kategorie

 • Archiwa