menu Basilium

Dziś chciałbym zaprezentować menu, które są owocem naszej współpracy z firmą Time Machine.

Dziewczyny z Time Machine zrobiły fantastyczne wkłady, w formie foto menu, natomiast naszym dziełem są okładki.

Menu zostało wykonane z akrylowego płótna ‘Mondial Metalic” w kolorze brązowym. Pod wyciętymi laserowo napisami, znajduję się płótno naturalne w kolorze zielonym. Całość daje fajny i zaskakujący efekt, tworząc jeden spójny projekt.

Znajdujące się w grzbiecie śruby, pozwalają w razie konieczności wymienić karty. Płotno akrylowe charakteryzuje się wysoką odpornością na czyszczenie i jest obok foliowanego papieru najlepszym materiałem na karty menu.

Zapraszam do obejrzenia fotografii.

 

Ten wpis umieszczono w kategorii Warsztat, Z życia pracowni. Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodawanie odpowiedzi Trackback do tego wpisu zostało zablokowane, ale możesz dodać komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

29 566 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 • Translate

  EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
 • Grzegorz Lewandowski

  Grzegorz Lewandowski

  Kiedy wiele, wiele lat temu zaczynałem swoją przygodę z introligatorstwem nie miałem innego wyjścia...

  Bo jakie można mieć wyjście gdy ma się dziadka introligatora, ojca introligatora, a dwójka braci ojca to, jak łatwo się domyśleć, też introligatorzy.

  Wszyscy Oni to wybitni przedstawiciele tego zawodu. Tworzyli legendę Introligatorni B. Lewandowski powstałej w 1921 roku. Dwadzieścia lat temu moje introligatorstwo było obowiązkiem podporządkowania się rodzinnej tradycji. Potem nastąpiły lata nauki sztuki introligatorskiej i równie ważnej umiejętności prowadzenia firmy od najlepszych z możliwych mistrzów, no bo nie ma to jak rodzina!

  Lata szukania własnej drogi w tym zawodzie, lata pokory, euforii i zniechęcenia. Jednym słowem lata rodzenia się prawdziwego uczucia do własnego zawodu. Jestem szczęśliwym człowiekiem, gdyż dane mi jest robić to co naprawdę lubię. z miłości do książek i sztuki introligatorskiej powstała moja prawdziwa duma, Art Book Studio, pracownia z książkowym sercem w logo...

 • Ostatnio dodane

 • Kategorie

 • Archiwa