A obiecałem nie zanudzać :)

Mimo, że obiecałem nie zanudzać już w temacie albumów, to czuję się wywołany do tablicy. Tablicy jak najbardziej facebookowej :) Bardzo cieszę się z Waszego drodzy goście, tak ogromnego zainteresowania. Wychodząc naprzeciw tym wszystkim, którzy zachęcają mnie bym opowiadał dalej i wychwalał „owoce pracy swych rąk”, postanowiłem uczcić 113 facebookowego fana :). No, co!? Okrągła liczba wymaga szczególnego podejścia. Drodzy moi zdeklarowani fani i Wy, którzy nie skorzystaliście jeszcze”lubiejącej łapki”, ogłaszam: I Wielki Art Bookowy Konkurs. Zasady są proste. Poniżej prezentuję zdjęcia trzech unikalnych albumów, które powstały w przeciągu ostatniego roku w pracowni na ulicy Gołębiej 3. Oczywiście nie musicie wysyłać sms-ów :) Wystarczy, że na stronie ArtBookStudio zagłosujecie wybierając album, o którym mam opowiedzieć w pierwszej kolejności. Zwycięży ten z albumów, który zgromadzi największą liczbę ” lubię to”. Głosowanie trwać będzie do końca miesiąca. Nagrodę dla jednego z głosujących zdążę na pewno wymyślić :) Chyba wszyscy lubimy niespodzianki, prawda!? :) Głosowanie czas zacząć!

1. Pamiątka z afrykańskiego Safari, czyli coś dla pogromców lwów…


2. Album z leżaka, czyli gdy znajdziemy kolorowy kawałek materiału…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Najpierw miałem kawałek skóry, później przyszedł pomysł na oprawę, czyli nie bójmy się inspiracji…

 


Liczę na powszechny :) udział w głosowaniu. Serdecznie pozdrawiam ;) fanki z UA w Poznaniu, o tegorocznych Portfolio też będę wspominał…

Ten wpis umieszczono w kategorii Albumy do zdjęć. Możesz dodać go do zakładek permalink. Dodawanie odpowiedzi Trackback do tego wpisu zostało zablokowane, ale możesz dodać komentarz.

4 comments on “A obiecałem nie zanudzać :)

 1. Rafał on said:

  Album z leżaka: tam są kolorowe kartki, czy malował Pan brzeg każdej składki na inny kolor? Efekt świetny, gratulacje.

  • Grzegorz Lewandowski on said:

   album wykonany jest z kartonów różnego koloru. Całość była później szyta ręcznie, jak każdy nasz album. Umożliwa to własnie uzyskanie tak ciekawych efektów.

 2. czy mozna zakupic? on said:

  witam, album jest rewelacyjny. Bardzo chcialabym zakupic taki album czy jest taka mozliwosc?

  • Grzegorz Lewandowski on said:

   Dziękuję za uznanie ;) Oczywiście możemy wykonać album. zapraszam do pracowni albo zachęcam do korespondencji w tej sprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

31 415 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 • Translate

  EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
 • Grzegorz Lewandowski

  Grzegorz Lewandowski

  Kiedy wiele, wiele lat temu zaczynałem swoją przygodę z introligatorstwem nie miałem innego wyjścia...

  Bo jakie można mieć wyjście gdy ma się dziadka introligatora, ojca introligatora, a dwójka braci ojca to, jak łatwo się domyśleć, też introligatorzy.

  Wszyscy Oni to wybitni przedstawiciele tego zawodu. Tworzyli legendę Introligatorni B. Lewandowski powstałej w 1921 roku. Dwadzieścia lat temu moje introligatorstwo było obowiązkiem podporządkowania się rodzinnej tradycji. Potem nastąpiły lata nauki sztuki introligatorskiej i równie ważnej umiejętności prowadzenia firmy od najlepszych z możliwych mistrzów, no bo nie ma to jak rodzina!

  Lata szukania własnej drogi w tym zawodzie, lata pokory, euforii i zniechęcenia. Jednym słowem lata rodzenia się prawdziwego uczucia do własnego zawodu. Jestem szczęśliwym człowiekiem, gdyż dane mi jest robić to co naprawdę lubię. z miłości do książek i sztuki introligatorskiej powstała moja prawdziwa duma, Art Book Studio, pracownia z książkowym sercem w logo...

 • Ostatnio dodane

 • Kategorie

 • Archiwa